| anonim_4396 a întrebat:

Ai mai imitat pe cineva vreodata? Dar acum,in timp ce citesti intrebarea asta,pe cine imiti,privirea ta e originala, atitudinea fetei e a ta sau imiti pe cineva acuma? Imiti vreun prieten sau vreo persoana care ti-a luat mintile? Ti-e rusine sa fii tu insuti? Te cunosti cu adevarat, ce parere ai despre tine insuti? Cine esti tu de fapt cu adevarat?

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, nu mi-e ruşine.
Nu ştiu dacă mă cunosc, în mintea mea e haos.
O fată.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Mai fata,iti simti expresia fetei, a ochilor, iti simti ochii? Iti iubesti chipul, atinge-ti chipul si zi-mi, esti chiar tu?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ştiuu.

| Staind a răspuns:

As fi retardat sa imit pe cineva in timp ce-ti citesc intrebarea. Probabil am imitat persoane, mai mult sau mai putin constient.
La restul' nu-ti raspund.