| anonim_4396 a întrebat:

Ai mai zambit vreodata unei persoane ca-i merge bine, cand tie iti mergea prost? Ai mai fost vreodata fericit pentru altcineva, in adevaratul sens?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, sincer? nu, poate bucuros, ce naiba e aia a fi fericit? cand am 0rgasm sunt fericit sa stiu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Am fost. De fapt cred ca eram fericit cand ceilalti erau fericiti. Sau cel putin asa paream.

| Staind a răspuns:

In extaz n-am fost, dar m-am bucurat pentru omu' respectiv.
Dar cred ca m-am bucurat pentru ca obtinuse ce voia, iar ce voia nu era ce voiam eu.
Ups, is o jita de om.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si da, ma bucur mereu pentru persoanele dragi mie.

| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă e o persoană importantă pentru mine, da.
Sunt puține persoane care contează pentru mine în adevăratul sens al cuvântului, dar pentru cei care o fac aș fi dispusă să fac orice ca să fie fericiți.
Da, firește că aș fi fericită pentru ei, indiferent dacă sunt în mijlocul furtunii.