| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai simtit vreodata cum o putere superioara ti-a sarit in ajutor si ti-a rezolvat problemele cu care te confruntai si pe care le credeai imposibil de rezolvat?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bai da, chiar mi s-a intamplat.
Nu ma apuc sa detaliez ca o sa se gasesca cine sa zica ca mint ca coincidenta ca mai stiu eu ce. Dar DA, m-a ajutat.

| Mayhem666 a răspuns:

Am simtit o data ca o putere superioara incerca sa ma omoare, si apoi m-am trezit, si am realizat ca era un vis (adica un cosmar). rolling on the floor
Puterea aia superioara de care vorbeam era unchiul meu cel gras, care ma alerga cu un cutit, pe mine, pe sora mea si pe un vecin de-al meu laughing
Am ramas cu sechele dupa visul ala laughing

Glumesc! Nu am ramas cu sechele, dar visul ala chiar l-am avut, a fost infiorator.