| Invictusman a întrebat:

Ai voie sa pui clip de pe Facebook pe TPU?

Ce cauta Van Damme cu acei Rromi în mașină? Zici ca erau prieteni de o viata, mai și răsuna manele în boxe! Părea obosit, spart nu știu, nu îmi pot da seama ce cauta cu 4 Rromi într-o mașină.
Ați văzut acele clipuri? O luat-o pe aratura Van Damme? O înnebunit?
Nu i-a ajuns ca o data o luat bătaie de la niște Rromi în capitala din nou o arde cu ei? laughing

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, aparent chiar el este.

Pai pur si simplu, a vizitat Romania si niste oameni s-au oferit sa il duca cu masina pana in centru (sau ceva de genul) si ca urmare... au pus niste muzica. Doar nu trebuia sa faca discriminare.

El neintelegand versurile... s-a miscat pe ele happy Probabil oricine ar face la fel daca exista un ritm bun la mijloc si niste versuri neintelese (adica deja majoritatea fac asta cu alte melodii din lume, fara sa stie ce inseamna), la care se adauga si cateva persoane care se simt bine.

Nu trebuie sa ne gandim "la ce a ajuns", pur si simplu este un moment big grin

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca recunosc clipul despre care vorbesti.

Dar legat de prima intrebare, presupun ca ai voie doar daca postezi (o distribuire ma gandesc) o informatie/postare oficiala, publica, de la diferite pagini/grupuri la care are acces oricine, fara sa dai informatii despre contul/numele cuiva de Facebook.

| Invictusman explică (pentru DoarBogdan):

Https://youtu.be/g3l_zqJSaXM
Pe ăștia nu ii interesează lucrurile interesante ce se întâmplă în realitate, doar unele întrebări tâmpite a unor trolli care nu au ce face cu viata lor de îmi spun ca nu am ce vorbi! Tipic persoanelor cu autism!
Uită-te și tu ce o ajuns asta vandame rolling on the floor
Am mai pus mai sus doua clipuri cu el și cu Rromii.

| Invictusman explică (pentru Invictusman):

Mai sus *

| Mirel4412 a răspuns (pentru Invictusman):

Lucruri interesante? Daca pentru tine barfa constituie un lucru de mare interes pentru societatea noastra... Nu e nicio diferenta dintre tine si o baba xd

| Invictusman explică (pentru Mirel4412):

Pe lângă ca ești analfabet funcțional mai și comentezi!
în 9 Iulie | Mirel4412 a întrebat:
•In a-mi exprima pasiunea
sau
•prin a-mi exprima pasiunea?

Mai treci pe la școală ca ești varza cu limba materna! Ești o rușine pentru propria nație sa nu ști limba materna!
Dacă ție nu ți se par interesante înseamnă că ești ultimul om de pe TPU care suferă de schizofrenie și sta numai în casa. Nu e o bârfă, e o curiozitate! Învață să distingi între a bârfi și a fi curios! Bârfă se considera când cunoști pe cineva sau îl denigrezi fără a ști el acest lucru, dar el s-o pus sigur în ipotastaza asta, și le asuma.
Eu îți dau ignore ca ești analfabet și probabil autist!

| Invictusman explică (pentru Invictusman):

Ce vorba de om incult cică" bârfă" laughing
Dacă postez un clip cu cineva gata e bârfă rolling on the floor ce om mare sunt eu sa îl bârfesc pe vandame, doamne ferește numai idioți pe platforma asta.
E o persoana publica nu e o bârfă mai treci mirele pe la școală și învață taica definiția cuvintelor.

| Invictusman explică (pentru DoarBogdan):

Nu cred ca e doar un singur moment laughing am impresia ca are mai multe momente de astea, și nu doar când ajunge la noi.
Dar noi suntem balcanici, cu distracția în ADN. Iar rommi aia păreau de treaba, nu ca restul.
Nu sunt toți la fel. Trebuie sa aibă grija sa nu ii întâlnească pe ăilalți happy
Pai are ritm da rolling on the floor era rupt săracul se vede pe el dar omul se distrează nu suntem noi în măsura sa îl judecam. Numai sa aibă grija la portofel big grin

| Invictusman explică (pentru DoarBogdan):

Ăștia gaborii în unele cazuri sunt mult mai cinstiți și ca romanii, muncesc de rup, dar nu toți!
Poate îl baga la burlane pe vandame, afacere de pomina big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Invictusman):

Da, aparent chiar el este.

Pai pur si simplu, a vizitat Romania si niste oameni s-au oferit sa il duca cu masina pana in centru (sau ceva de genul) si ca urmare... au pus niste muzica. Doar nu trebuia sa faca discriminare.

El neintelegand versurile... s-a miscat pe ele happy Probabil oricine ar face la fel daca exista un ritm bun la mijloc si niste versuri neintelese (adica deja majoritatea fac asta cu alte melodii din lume, fara sa stie ce inseamna), la care se adauga si cateva persoane care se simt bine.

Nu trebuie sa ne gandim "la ce a ajuns", pur si simplu este un moment big grin

| Mirel4412 a răspuns:

Asta e intrebare sau pur si simplu nu ai cu cine vorbi?

| Invictusman explică (pentru Mirel4412):

Dar ce e nebunule? Însuși întrebarea "ai voie sa pui clip de pe Facebook pe TPU e o întrebare"!
Ma interesa pentru a nu încalcă regulamentulwinking
Ți se pare ca nu ar fi o întrebare, o curiozitate având în vedere ca acel clip a întrat în istorie? Așa-i ca mai mult de 4 clase nu ai? Și ca ești analfabet? Acele clipuri au devenit virale copile, stai jos! Ești praf!

| Mirel4412 a răspuns (pentru Invictusman):

Ti am dat un raspuns normal si tu ma faci nebun? Ma gandesc ce imi faceai daca iti ziceam asta pe strada, Doamne...

| Invictusman explică (pentru Mirel4412):

Ai dat un răspuns tâmpit atâta tot.
Uite clipurile

https://youtu.be/4oYOUa39tIo
https://youtu.be/TGCIysYEXwQ

Sunt sigur ca pe unii useri ii interesează sa vadă aceste clipuri!
Și e o întrebare nu e o confirmare! Aviz analfabeților funcțional!
Nu ști ca o luat bătaie o data de la niște Rromi în capitala?
Acum iar o arde cu ei. Poate ăștia sunt băieți buni, nu știu, dar dacă continua asa cu oameni de genu nu îl vad bine, și e și imaginea lui în joc.