| RAY a întrebat:

Ai vrea sa dai reset la toata viata ta? sau sa fugi acum intr-un loc si sa fugi de toate?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-as vrea sa dau reset, ca as pierde mai mult progres si experienta, decat momente de care as vrea sa scap.
Daca fug undeva, fug cu tot ce am reusit pana acum, nu ma duc sa fiu prost de la capat.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu fii asa dur cu tine, nu ai fost prost

| Madaxo97 a răspuns:

Da, n-ar fi rău

| simplaexsistenta a răspuns:

N-as da reset pentru nimic in lume

| AndaAlexandra a răspuns:

Dacă aș rămâne cu mintea de acum, as da reset. De fugit, pot fugi oricând, dar nu cred că va schimba cu mult situația