| samira35 a întrebat:

Ajutati-ma, unde gasesc o tabacarie, am o blana de oaie si vreau s-o fac covoras!?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Orastie inca mai sint particulari care prelucreaza pieile.

| samira35 explică (pentru anonim_4396):

Te rog, daca ai date de contact (nr.telefon,adresa email, siteu) orice! din orastie esti?
Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru samira35):

Nu, nu sint din Orastie. Dar am vorbit cu mestesugarii care vin anual la noi la o expozitie. Eu voiam sa curat un cojoc si m-am interesat de fabrica veche (Vidra). Mi-au spus ca nu mai exista dar fostii maistri si muncitori de acolo si-au facut ateliere. Asta inseamna ca stiu meserie (zic si eu).