| lexy_3988 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cum sa fac ca programele care sunt pe descor la compiuter sa le fac mai mici ca azi cind l-am deschis erau mari.

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Banuiesc ca te referi la iconitele de pe desktop daca ai windows seven sau vista tine apasat tastatura "crtl" si cu ajutorul rotitei de la mouse ajustezi iconitele dupa bunul tau plac.

| secretname2012 a răspuns:

Dai click invers selectezi proprietes alegi settings si acolo este ceva pentru ajustat dimensiunea. FUNDa?