| anonim_4396 a întrebat:

Ajutați-mă va rooog. E a 3 a oara pe luna când mi se întâmplă asta.
Incepe sa ma mănânce sub ochiul stâng, se umfla, se înroșește și timp de o săptămână ochiul stâng (dedesubt) arata naspa. Din nou, rosu, umflat, zona e uscata și îmi apar un fel de cojite. În fiecare zi ma dau cu crema ca să îmi dispară dar nu funcționează. M-am dat cu ulei de măsline, vaselina (e o crema foarte hidratanta care ajuta la vindecare), m-am dat și cu crema de galbenele doar ca acum nu o găsesc etc. De ce se întâmplă asta? La ochiul drept niciodată nu mi s-a întâmplat

2 răspunsuri:
| Mihairadolovici a răspuns:

Pai asta cred ca este conjunctivita.du-te la medicul de familie sau la un doctor si spune-i situația sunt sigur ca va spune ca e conjunctivita. Nu mai da cu creme daca nu merg du-te la medic.ok noroc

| Patriciapatricst123 a răspuns (pentru Mihairadolovici):

Nu cred, am avut când eram mai mica și nu e asa