| ThePrincessOfTheDark a întrebat:

Ajutooooor! Imi place de un baiat, nu stiu ce sa fac... E prima data... El imi acorda atentie, e draguuut, dar, nu stiu ce sa fac sau sa spun. Cand il vad ma cam blochez.Va rooooooooooooooog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Bine stiu situatia asta deoarece si eu am fost in ea. esti genul timid. pur si simplu cand il vezi zambesti. asa el va fi fortat sa spuna ceva i-ar tu vei raspunde. nu te uita in ochii lui ca te pierzi. success!

| ThePrincessOfTheDark explică (pentru SmilePleaseXoXo):

Ai dreptate. Are ochii albastrii si daca ma uit mult la ei, ma pierd, nu mai gandesc coerent.

4 răspunsuri:
| ninaelenadobrev a răspuns:

Pai...pentru inceput incearca sa petreci mai mult timp cu el fara ca restul sa-si dea seama ca-l placi, pune-i intrebari despre el si apoi spune-ti si tu parerea la acele intrebari.in felul asta aflati ce aveti in comun si ce nu. apoi dupa ceva timp pune-l sa joace adevar sau provocare si cand alege adevar intreaba-l daca te place si vezi.

| Elvina a răspuns:

Încearcă să te calmezi, dacă ești stresată e mai rău. Gândește pozitiv, te ajută. Vorbește cu el, prezintă-te, discutați, stai mai mult lângă el, poate se leagă ceva. Succes!