| Narfundo a întrebat:

Ajutor! Cand vreau sa ma conectez la un vechi id, imi zice sa-mi confirm identitatea intrand pe ceva alternativ ":Alegeţi cum să vă confirmaţi identitatea pentru securitatea contului.Pentru siguranţa contului dvs., alegeţi adresa de e-mail de mai jos pentru a primi un cod de verificare. Aleg adresa dau primire cod si-mi apare spatiu liber.De unde fac rost de cod? Ofer funda! Ce pot face ca sa-mi recastig id-ul

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul iti este trimis la acea adresa data de tine, sau la un numar de telefon daca il dai.