| iuliamariam a întrebat:

Ajutor! De ce nu pot sa las si eu un mesaj? Adica scriu, tot bine si frumos dupa care imi apare chestia aia ca "mesajul tau a fost realizat" sau cum o scrie dar cand ma uit apoi sa vad daca s-a postat, nimic thinking din ce cauza? Multumesc pentru ajutor

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza intre 1 si 15 minute pana postarile noastre devin vizibile. E nevoie de timp pentru actualizarea datelor. Toate postarile tale (in afara de cele respinse de administrator) le vei gasi pe site, daca revii la intrebarea respectiva peste vreo 10 minute, dupa ce le-ai expediat. Succes si numai bine!

P. S. Bine ai venit printre noi!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@iuliamariam, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești nouă pe site și durează până trece de filtrul de siguranță al site-ului.
În 2-3 zile verifică și ai să-ți vezi postările.
După ceva timp de activitate pe site, ele, întrebările și răspunsurile, vor apărea aproape instantaneu.
Pa, pa.