| 5SOS a întrebat:

Ajutor! Nu stiu dc dar cand intru pe mess ma deconecteaza singur si spune
,, You are desconnected becouse you enter to yahoo with another computer or device' stiu ce inseamna dar nu stiu dc spune asa calculatorul este acelasi cu care intru mereu pe mess.

Răspuns Câştigător
| memariuta a răspuns:

Da, dar in acel moment e altcineva pe contul si calculatorul crede ca ecel cineva e utilizatorul de drept si tu intri pe nedrept.
Mai pe scurt, cineva ti-a aflat parola si sta la tine pe cont.

2 răspunsuri:
| GabytzaDoolce a răspuns:

Intra altcineva pe id-ul tau in acelasi moment cu tine... daca nu inseamna ca ai virusi... fundahee hee?

| MIChan a răspuns:

Deoarece : 1. ori e cineva deja pe adresa ta de yahoo mes.
2.ori esti logat pe yahoo.com si nu mai merge atunci, merge doar daca dezactivezi chatul de pe yahoo mail