| Sara2 a întrebat:

Ajutor! sunt cu un baiat de 4 luni, si inainte la cea mai mica cearta le dadeam cu flit, iar acest baiat si-a batut enorm joc de mine (ceea ce nu acceptam niciodata) mi-a facut multe, care alte fete l-ar fi parasit demult, nu am curajul sa ii dau flit parca ceva din mine nu ma lasa nu stiu de ce, m-a legat de el nu stiu ce am, dati-mi un sfat ca nu mai suport situatia este foarte tensionata

5 răspunsuri:
| scumpikkk a răspuns:

In primul rand linistetste-te, de ce accepti tot ce face el cu tine? pentru ca il iubesti, nu? dar te-ai intrebat daca el te iubeste? daca te-ar iubi nu ti-ar face chestiile astea, nu crezi? daca iubesti cu adevarat persoana de langa tine, eu cred cu nu ai putea sa o faci sa sufere nu? Intai gandeste-te la tine, ca el sigur nu o face, si dupa aceea la altii! CREZI CA E SINGURUL BAIAT DE PE PAMANT? trezeste-te la realitate!winking

April
| April a răspuns:

Le dadeai cu flit! Stii ca orice fapta se intoarce la cel care a faptuit-o?

| User a răspuns:

pig
da-i cu bot atuncilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa meriți. Cum îți sună „ce ție nu-ți place altuia nu-i face"?

| scumpikkk a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WKneFMEHoWg

ti-am dat un link,,, sper sa-ti spuna ceva si sa inveti ceva din el :*