| LissLiss a întrebat:

AJUTOR TPU! Deci... ieri am adaugat vreo 7 persoane in lista de messenger dupa care nu mi sa mai permis sa mai adaug pe altcineva [PS : spunea ceva de genu' :"please wait." iar dupa ce asteptam degeaba. fara succes! ]. Apropoo de ex i'am spus unuia care nu puteam sa ii adaug id'ul sa ma bage el, ma bagat dar mie nu mi'l aparea in lista + ca at cand vorbeam cu el sus imi aparea sa il add dar era aceeasi poveste pe urma. De ce? Cand am sa mai pot pune persoane in lista mea de mess? Dau FUNDA + celorlalti vot!(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie mai demult dar stai linistita pentru ca iti apare asa deoarece ai bagat prea multe pers in lista intr-o zi, incearca maine sigur vei putea da addhappybafta