| nyoentox2002 a întrebat:

Alcoolul îmi scoate potențialul la maxim?

8 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Potentialul de a nu avea inhibitii, dar nu merita pentru ca devii alcoolic si iti distruge sanatatea.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu. Îți deteriorează sănătatea.

| 1onur a răspuns:

Alcoolul băutura nu-ți scoate nu-ți sa niciun potențială. Tot ce îți dă este de moment iar apoi îți ia pe viață din tine. Și vei depinde toată viața ta de prostia pe care o faci cu Băutura și alcoolul crezând că îți de o "putere" " curaj" și alte prosti o dată ce ai inceput sa depinzi de prostia asta care ți-o faci cu mâna ta acum fratele meu o sa regreți după alcoolul și băutura nu dă omului ce este mai bun pentru el și din potrivă îl face un animal inconștient și agresivi ai mare grijă ce faci frate nu-ți bate joc de tine cu prostia aia de alcool si băutura că ori-cum o să-ți numai și numai rău nimic altceva bun frate nimic altceva bun nu-ți face băutura alcoolul.

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

O fata pe mine și un prieten ne-a dat sa bem și ne-am îmbătat, eu mă simțeam așa bine, plin de curaj m-am băgat în seamă cu fetelaughing

| 1onur a răspuns (pentru nyoentox2002):

Tu ști cel mai bine eu ți-am spus Adevărul cu Adevărat.

Putem Sâte mint și eu și Sâte încurajez că prieteni tăi ia și bea că "nu are nimic băutura și alcoolul" da dacă tu spui că prieteni tei îți vor binele și te învață de bine eu nu-ți stau in cale bosule iată dupe prieteni tăi și țineți vă de mână că sa nu va pierdeți.

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

Și cică alcoolul înainte de sex cică te tine mai mult în pat!

| 1onur a răspuns (pentru nyoentox2002):

Eu nu am treabă nici cu alcool nici cu băutura și nici cu sexul și nici cu niciun fel de relație cu niciun fel de om.

Treabea mea este cu Dumnezeul și oamenii care mai consider că încă aur rămas oamenii.

| Giulia911 a răspuns:

Da, poți sa faci și ce credeai ca n-ai cum