| BellaVedeta a întrebat:

Alege-ti:

1.Muzica
2.Pictura/Desen
3.Poezii/Povesti

Justifica-ti!

Răspuns Câştigător
| ChristinneMih a răspuns:

Muzica,pentru ca mereu ma linisteste si ma regasesc in multe versuri. Nu stiu ce m-as face fara eawinking

13 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Alege. 1. esti agramata
2. esti analfabeta
3. limba romana te bate.

| Dariaaaaafaranume a răspuns (pentru JohnnyBi):

Lol!

| BellaVedeta explică (pentru JohnnyBi):

Nu stiu ce cuvant am gresit, dar sunt in clasa a 4-a si inca nu ne-a predat doamna invatatoare toate notiunile de invatare!
Scuze pentru greseala!

| Romeo44 a răspuns:

1.Muzica fiindca este mai cunoscuta.

| MyGoodLife a răspuns:

2 si 3, 2 pentru ca imi place sa pictez si chiar am talent si 3 pentru ca imi place sa scrie poezii, povesti si de asemenea imi place sa citesc.

| Anastasia1997 a răspuns:

1 si 2-pentru ca mereu ma relaxeaza cand le combin

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

1)Muzica;
3)Romane, nu poezii.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

1)De ce trebuie sa justificam? confused
2)Mai du-te pe la ora de romana

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Justifica-ti

| JohnnyBi a răspuns (pentru Dariaaaaafaranume):

Aualeu. am uitat de justifica-ti

| VranceanuTania a răspuns:

Muzica!
Iubesc muzica, sunt inconjurata de muzica! Iubesc sa cant, sa compun cantece! Am ureche muzicala si cant in fiecare zi!
Funda? happy

| RockyVedeta a răspuns:

1 si 3. Eu am ales aceste doua categorii deoarece sunt 2 pasiuni ale mele.

| Dani12344321 a răspuns:

1 si 3. Poezia si muzica.Multe persoane se regasesc in asa ceva, adica in hip-hop.Ti-as recomanda sa asculti Nimeni Altu.Un poet foarte bun.