| Iяiηα a întrebat:

Alegeti dintre:

1.Roz sau Negru
2.Shakira sau Rihanna
3. Leonardo Dicaprio sau Brad Pitt
4.Pop sau Rock
5.Scoala sau vacanta
6.Matematica sau Informatica
7.O gasca mare de prieteni/Un singur prieten mereu loial
8.O zi in parc/O noapte pe plaja
9.Smiley sau Pavel Bartos
10. Vocea Romaniei sau X Factor
Cine are aproape aceleasi preferinte ca mine,primeste funda.kiss
Va rog, fara comentarii aiurea sau jignitoare.
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| BiancaBaby a răspuns:

1.negru
2.rihanna
3.leonardo dicaprio
4.pop
5.vacanta
6.informatica
7.un singur prieten
8.o noapte pe plaja
9.sexy pavel bartos
10. vocea romaniei

14 răspunsuri:
| StewartCassie a răspuns:

Buna.
1- Negru
2-Rihanna
3-Brad Pitt
4-Pop
5-Vacanta
6-Matematica
7-Un singur prieten pereu loial
8-O zi in parc
9-Pavel Bartos
10-X Factor happy
O zi frumoasa

| OtakuForever a răspuns:

1. Roz
2.Shakira
3.Leonardo Dicaprio
4.Pop
5.Scoala
6.Informatica
7.Un singur prieten mereu loial
8.O noapte pe plaja
9.Smiley
10.X Factor

| Xtadelo a răspuns:

1.Negru.
2.Shakira
3.Leonardo Dicaprio
4.Pop
5.Normal ca vacanta... dar cum nu mai e de unde aleg scoala straight face
6.Informatica
7.O gasca mare de prieteni (printre care se afla si prietenul loialwinking )
8.O noapte pe plaja
9. Sexy Pavel Bartos
10. Vocea Romaniei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Negru
2. Daca trebuie sa aleg, Shakira
3. Nu prea imi fac topuri cu actori...nu pot alege unul...sa spunem Brad Pitt,
4. Rock, categoric
5. Vacanta
6. Sunt la liceu la profil mate-info si le urasc pe ambele, dar sa spunem mate
7. Un singur prieten
8. Noapte pe plaja(sau noapte oriunde, imi place sa ma plimb pe intuneric)
9. Pavel Bartos(e mai amuzant, si nu-s fana Smiley, deloc)
10. Cred ca X Factor

Sper ca nu ti s-au parut "aiurea" comentariile mele. Imi place sa-mi justific alegerile.
N-am raspuns pentru funda, am raspuns de plictiseala.Tu ce preferinte ai?

| Iяiηα explică (pentru anonim_4396):

Ti le zic imediat.Stai sa vad daca mai posteaza cineva vreun comentariu.

| Iяiηα explică (pentru anonim_4396):

Ale mele sunt:
1.Negru evident
2.Rihanna(imi place mult stilul ei)
3. Leonardo Dicaprio(pur si simplu mor dupa el, dupa ce am vazut Titanicul, am ramas cu o impresie deosebita despre el)
4.Rock Force!happy
5.Scoala(desi cand incepe cu materia grea, imi doresc din nou vacanta)
6.Mate

| Iяiηα explică (pentru anonim_4396):

7.Un singur prieten(mai bine unul bun decat mai multi nepotriviti)
8.Noapte pe plaja(Ador noaptea)
9.Ambii,dar totusi Pavel e mai amuzant, deci Pavel Bartos
10. Vocea Romaniei(mai ales ca cei de la XFactor nu au fost ajutati deloc De Antena 1 si nici macar castigatorul nu si-a format o cariera)
Acum, sa vad cine are raspunsurile cele mai asemanatoare cu ale mele.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iяiηα):

Ba si-a format o cariera, azi dimineata a prezentat la Neata cu Razvan si Dani al treilea single al sau.
Iar Leonardo Dicaprio uraste filmul Titanic. Cand s-au reunit pentru Titanicul 3D, el nu a venit declarand ca uraste filmul acela, sau ceva de genul. Sau poate e prea afectat de el, nu stiu.

| Iяiηα explică (pentru anonim_4396):

Eeee,na,hai ca esti culmeaaa:
1.Stiai ca Alin Vaduva a intrat in depresie pentru ca nu l-a ajutat nimeni? Aia de la Antene ce sa zica, ar fi culmea sa recunoasca ca nu l-au ajutat cu nimic pe Leonte.In fine, treaba lor
2.Cum sa declare asa ceva?! Cand el a jucat in film si si-a depus munca in el. Aberatii.
Oricum, nu conteaza, fiecare cu gusturile luihappy

| Clauvdgg a răspuns:

Negru
Shakira
Pitt
Pop
Vacanta straight face
Info
1 singur pr loial
O zi in parc
Pavel
X factor

| TooNight a răspuns:

1.Negru
2.Rihanna
3.Leonardo Dicaprio
4.Pop
5.Scoalahee hee
6.Informatica
7.O gasca mare de prieteni
8.O noapte pe plaja
9.Smiley
10.Vocea Romaniei big grin

| dragoilidia a răspuns:

1.roz 2.rihana 3. leonardo dicaprio 4.pop 5.vacanta 6.informatica 7. un singur prieten 8, plaja 9.pavel bartos 10. vocea romaniei

| Hinata1999 a răspuns:

1. Negru
2. Shakira
3. Leonardo Dicaprio
4. Rock
5. Vacanță
6. Informatica
7. Un singur prieten mereu loial
8. O noapte pe plajă
9. Pavel Bartoș
10. Vocea României

| LittleBlackStar a răspuns:

1.Roz
2.Rihanna
3.Leonardo DiCaprio love struck
4.Amandoua
5.Vacanta,normal laughing
6.Info
7.Un singur prieten bun happy
8.O noapte pe plaja
9.Smiley
10.Vocea Romaniei