| edi123 a întrebat:

Alice in Wonderland (2010) 3D vs. Avatar(2009) 3D
Ce alegeţi? care merita mai mult sa fie vazut? avantaje, dezavantaje efectele 3d mai bune, etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am vazut pe ambele si nu mi se par cin stie ce.in schimb am vazut ca in 2012 va aparea Titanic 3D, care chiar e un film bun, cu sau fara efecte speciale. eu una astept sa vad ce va fi de relansarea Titanicului in versiune 3D.desi ideea nu mi se pare f buna, tot imbunatatind un film de milioane, poate iii strica tot farmecul. dar pana in 2012, eu ik sa te uiti la "Alice in Wonderland", e mai dragut ca 'Avatar"

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Cu siguranta Alice in Wonderland. love struck

| TaylorMomsen a răspuns:

Alice in Wonderland :-X

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

Alice. foarte smecher filmullove struck.

| Cathy_1290 a răspuns:

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Alice in wonderland se vad fain efectele 3d adica nu stiu sunt multe faze dinalea tarihappy dar eu sincer prefer Avatar 3Dbig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice in Wonderland.
Desi amandoua sunt niste filme care provoaca dependenta pentru cei incuiati la minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice in Wonderland

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca alice, deoarece... e nou

| edi123 explică:

Saptamana viitoare va voi zice si opinia mea. Mai astept pareri big grin