| Aero a întrebat:

Alien vs Predator. Ce specie va place mai mult? Alien-ul sau Predatorul? De ce? Daca s-ar adeveri ca extraterestrii chiar exista, v-ar placea ca acestia sa fie de tip alien/predator? Ce va (dis)place la Predator? Ce va (dis)place la Alien?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Predator pentru ca se bazeaza mai mult pe tehnica(arme inteligente, laser, etc.)

2 răspunsuri:
| nicu_3864 a răspuns:

Mie alienul mi se pare cel mai misto. chiar daca nu e asa inteligent ca predatorul.In fine daca ar exista in lumea reala mi-ar place sa fie prietenosi

| Antonimu a răspuns:

@nicu

Da, sa vina sa dea mana cu tine in genul "salut vecine" si apoi cand pleci sa constati ca nu o mai ai.