| Purgatoriu a întrebat:

Am 13 ani si ma gandesc sa ma dau la satanisti...Stiu ca pentru voi este o idee tampita si nebuneasca dar vreau sa stiu ce e dincolo. A mai facut cineva asta?

10 răspunsuri:
| remusbb a răspuns:

Mai bine sa nu aflii happy Stai asa cum esti happy

| ShowTim3 a răspuns:

Mi-a luat vreo 10 secunde sa procesez intrebarea si cum procesorul meu e putin labil, dement, schizofrenic... etc mi-am dat seama ca vrei sa iti incepi cariera de pornstar la 13 ani, da, au mai facut-o multe, centura e larg deschisa.
Stiu ca am zis un lucru fara sens, dar daca procesorul tau functioneaza iti vei da seama ca satanismul tau e ca prostitutia big grin marog, daca la 13 ani vrei sa fi satanista... inseamna ca de la 10 ani ti-ai inceput cariera big grin succes.
PS:Cam tampit trollingul happy da merge.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu te da de partea raului ca nu ai sa castigi nimic din asta crede-ma...ramai cu credinta in Dumnezeu e cel mai bine daca nu crezi ca Dumnezeu te ajuta cand ai nevoie si te rogi la el sa te ajute ia incearca sa fii mai credincios sa te rogi la Dumnezeu si ai sa vezi ca el te ajuta niciodata nu te refuza daca te rogi!

| aliceinchains a răspuns:

Ce copilă proastă, mi-e milă de tine.

| MCRgurl a răspuns:

Ai innebunit? lasa-i dracu pe satanistii.nu stii ce le poate capu

Răspuns utilizator avertizat
| Purgatoriu explică:

Mda...Se vede ca toti aveti sindromul turma. Daca tot sunteti in masura sa judecati un om DOCUMENTATI-VA INAINTE!

| IoanaMra a răspuns:

Dar...LoL? Uite iti zic ceva... termina! tongue

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Nu te-ai exprimat clar.Satanistii ca persoane, te alaturi lor, te dai lor, pe mana lor? Sau? Si care satanisti? Aia cu draci laci care ucid si beau sange si draci laci, sau aia moderni nasoli care se cred mai buni ca crestinii? :]

| PinkPanda a răspuns:

Eu tot la vârsta ta am început-o cu satanismul şi nu regret deloc.