| PsyhoChild a întrebat:

Am 15 ani si m-am apucat de fumat recent.Nu stiu mi-a venit mie asa si dupa prima tigara am luat pe a 2 a, apoi pe a 3 a si tot asa.
Eu imi cumpar la bucata 1 odata la 2 zile.
Credeti ca daca o tin asa pana la 17 ani o sa am riscul de a face vreo boala sau ceva? De ce pana la 17 ani? Deoarece vreau sa-mi iau o tigara electronica atunci.
Ce tigari electronice imi recomandati (sa fie mai ieftine )imi recomandati pentru incepatori?

10 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O sa dai coltu pana la 20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi și electronica crezi că e sănătoasă sau ce?laughing)

| PsyhoChild explică (pentru anonim_4396):

La electronica cel putin nu este fum laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nu e fum?laughing))

| Dalmore a răspuns (pentru PsyhoChild):

Este abur, e mai rău.

| PsyhoChild explică (pentru anonim_4396):

Eu nu inteleg de ce deviati de la intrebare.

| supadeceapa a răspuns (pentru PsyhoChild):

Ca esti prost

| Anemona2020 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Aaa si mai miroase si a basini imputite tigara electronica. Zic de astea de au aparut acum.

| Anemona2020 a răspuns:

Tigarile electronice sunt mai scumpe ca alea normale. Lasa dracu prostiile cu fumatul. Alta treaba mai importanta nu ai decat sa fumezi? O sa iti puta gura a tigari si hainele la fel. Si normal ca in timp plamanii tai o sa se imbolnaveasca si poate faci cancer si mori. Lasa dracu prostiile. La 15 ani se invata carte nu sa fumezi. Ia si invata ca mai tarziu ai sa regreti. Tu nu vezi ca lumea asta se duce dracu? Ce vrei sa fii un boschetar care sta si munceste de numai poate si jumatate din bani ii da pe tigari? Eu am stat in casa cu 12 persoana fumatoare si odata nu m-a tentat sa fumez si eu. Lasa te dracu.

| PsyhoChild explică (pentru Anemona2020):

Este alegerea mea si fac ce vreau happy Daca te simti chiar atat de triggered da-i scroll si nu mai raspunde cu cacaturi