| Mihai123211 a întrebat:

Am 16 ani jumate si ma simt de parca am slabit(nu am mai facut sport de 2 luni) dar si un pic in inaltime mi se pare ca am imi crescut (nu mult). De la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| Madalina_6514 a răspuns:

Cresti... pur si simplu organismu tau e in inca in dezvoltare.

| rallu_5150 a răspuns:

Draguta, sigur de la alimentatia prosta pe care toti o consuma neregulat happy

Mananca mai multe vitamine, carne, lactate. Si iti va fi mult mai bine happy

Vreau sa punctez ca poate fisi lipsa de fier, iar dupa poate cauza lesin sau caderi de calciu happy

Daca nu e doar alimentatia proasta, ar fi bine sa vorbesti cu mama ta sa mergi la un medic sa faci niste analize, calciu, fier, trebuie sa le ai indeajuns.

te pup:*

| cannes112 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca esti in crestere? e normal si eu am mai crecut chiar daca nu am slabit(si eu am 16 ani juma)