| Mateo23 a întrebat:

Am 17 ani și vreau să devin fotbalist dar nu știu cum, cum pot să fac asta

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te înscrii la un club de fotbal și faci antrenamente,in timp vezi e de tine fotbalul sau nu? Că de jucat putem juca cu toți dar sa fim buni la fotbal sunt puțini,plus că necesită dăruire,seriozitate, plăcere, ambiție, determinare, degeaba ești bun daca bagi droguri sau te îneci in alcool, o combinație Chivu și Mutu e buna

| Violleta2022 a răspuns:

La varsta asta nu mai poti, ca esti mult prea batran sa mai inveti fotbal.

| StoicAnalysis a răspuns:

Cam tarziu.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu e imposibil, dar ai de bagat mult de munca. Majoritatea au inceput de cand aveau 10 ani cam asa. Trebuie sa te duci la un club sportiv din orasul tau sa te inscrii. Si vorbesti cu antrenorul de acolo.