| Dani211 a întrebat:

Am 21 de ani și vreau sa încep o cariera militară. Pentru înscrierea in serviciu militar pentru a fi soldat se poate cu profesionala? Am văzut comentarii spunând ca dacă ai profesionala terminată te vor pune sa speli wc și sa maturi prin curte sau ajutor de bucătar.
Adică nu pot opta sa fiu doar soldat,trageri in poligon,antrenamente, etc.Nu bătaie de joc,înțelegeți! Si pentru a profesa spre ceva mai avansat gen tanchist trebuie neaparat sa am bacu, nu?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am văzut comentarii... Aiureli.

| Wr3nch a răspuns:

Un soldat face ce i se zice. Daca sergentul zice ca tu cureti toata latrina o faci fara sa comentezi. Si stai linistit ca pe toti incepatorii ii pune sa faca lucruri de gen.