| demon a întrebat:

Am 22 de ani am fost sa ma angajez sofer cu un prieten 20 avea mai multe posturi libere si pe el la angajat pe mine nu desi el avea mai putina experienta ca si mine pe mine nu ma angajat pentru ca arat a 18 ani mi-o spus in fata vi se pare corect adica nu spun ca nu are dreptate ca arat a 18 ani dar asta conteaza? vi se pare corect? sad

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi se pare corect te simti prost dupa prostul interviu care l-ai avut inteleg data viitoare cand mergi sa te angajezi undeva sa te duci singur, si daca zice ca ai 18 ani tu scoate buletinul si zi ca ai 20

| clauss a răspuns:

Lasa ti mustata. nu mi se pare corect, dar asta e viata