| Dani211 a întrebat:

Am 22 de ani și am un buget de 1300 lei pentru a achiziționa un ceas! Ce ați alege dintre:smartwatch sau un ceas normal? Am deja un ceas de fitness Huawei pe care îl folosesc la alergat.Sunt de acord ca un ceas inteligent la o sumă de peste 1000 lei îți permite să poți privi filme, apeluri etc.Dar are un ecran mic și mă gândesc ca dacă aș fi pe drum ar trebui să țin încheietura puțin ridicată și să mă chiorăsc la ecran.Pe când un ceas analog mecanic casual este mai elegant, robust.Mai pe scurt pentru frumusețe si mecanismul lui este luat.Voi ce ați alege?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Parerea mea este ca merita sa-ti cumperi un ceas mecanic, clasic si trainic, mai ales ca ai unul pentru fitness, suficient pentru sport.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te uiti la filme pe ceas? Lool

E strict o chestie de gusturi asta cu ceasul, i-ai ce vrei tu.

Eu nu as putea sa mai renunt la smartwatch, este mult mai util decat orice ceas analogic.

| Dismally a răspuns:

As alege un ceas mecanic. La bugetul tau ai putea sa-ti iei un Orient sau Seiko, ambele sunt sunt bune.

| Dani211 explică (pentru Dismally):

Ai ghicit chiar orient vreau să iau

| Dismally a răspuns (pentru Dani211):

Foarte bine, au destule modele, ai de unde alege happy

| Madaxo97 a răspuns:

Smartwatch

| GirthD a răspuns:

Smartwatch-urile sunt gay. alege optiunea 2