| Mindfulness a întrebat:

Am aflat astăzi de ce aveam excludere peste tot la cazinouri și agenții de pariuri. In trecut mi-am pus interdictie la unele cazinouri și agenții,și acum e o lege că dacă îți pui autoexcludere automat ai la toate interdectie,nu trebuie sa te mai duci fizic la fiecare cazinou sa îți pui tu,sa faci cerere,ai pus la una ai pus la toate! Mă bucur că nu mai pot sa joc la păcănele că mi-au distrus viața,dar îmi pare foarte rău că nu mai pot sa joc la pariuri,la fotbal, puneam 10 lei pe un bilet sau 5 lei maxim 15-20 de lei dar nu mii de lei că la păcănele,acum nu mai pot sa joc nici la alea nu mai mă primește nicăieri nici la alea mici unde joci la loto și acolo sunt exclus! Nu mai pot sa intru in nici o agenție! Legea asta e de când îți cere actul de identitate obligatoriu încă de când intri în cazinou sau agentii de pariuri!
Daca vreți să scapati defectiv de păcănele trebuie să îmi urmați exemplu dar nu o să mai puteți juca nici la pariuri, la nimic.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Mi se pare o lege foarte buna