| Doarof3 a întrebat:

Am aflat ca o colega de a mea era cu 5 băieți deodată și ca îi avea pe toți de rezerva.Acum vorbesc cu un băiat și nu știu cum,înainte de a aflat chestia cu băieții m-a întrebat cine e, cum îl cheamă și unde stă si a tinut-o tot așa pana când i-am arătat o poză cu el.De atunci mă întreaba în fiecare zi dacă mai vorbesc cu el,dacă sunt împreună cu el,cum îl cheamă și altele.El e un băiat educat și super de treaba, nu e ca iubiții pe care îi are sau i-a avut vreodată.Nu vreau sa îi zic numele și nici nu i-l voi zice, deoarece băiatul cu care vorbesc a spus ca nu îl interesează de nimeni și ca el vorbește doar cu mine.Credeți ca vrea sa facă același lucru cu el,cum a făcut și cu ceilalți? El nu merita asta.El nici nu bea, nici nu fumează, pe când ea...Dar nu contează asta, contează ca el doar cu mine are treabă

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Am citit întrebarea de 3 ori și nu am înțeles nimic.
Mă duc la culcare... sunt prea bătrân pentru așa ceva.
laughing

| Doarof3 explică (pentru Hammurabi):

Pai dacă ai citit de 3 ori și tot nu ai înțeles, de ce îmi mai raspunzi la întrebare? E nefolositor...

| Hammurabi a răspuns (pentru Doarof3):

Păi dacă tot mi-ai dat nefolositor și eronat îți spun de ce.
Pentru că ai scris ca o analfabetă. Cu o grămadă de greșeli, propozițiile n-au nici o logică, virgulele sunt puse aiurea, iar întreg textul nu are nici o coerență.
"Acum vorbesc cu un băiat și nu știu cum, înainte de a aflat chestia cu băieții m-a întrebat cine e"
Ai 18 ani. Vai de...

| munteanuionvictor a răspuns:

Din câte înțeleg tu ai încredere în băiatul cu care vorbești. Asta e cel mai important. E posibil ca alte fete din anturajul tău să încerce o aventură cu el pe ascuns, dar voi sunteți fideli unul altuia și din această cauză nu pot apărea surprize neplăcute.

| AndreiMihai482 a răspuns:

Trebuie să înveți să fii rea? Adică să îi spui acelei colege să te lase pentru că băiatul ăla vorbește numai cu tine și ei nu-i dă importanță. Dacă o să se supere coleguța ta, dă-i pace, i-a trece supărarea și ea te-a supărat pe tine când te întreba cine îi băiatul☺

| Doarof3 explică (pentru AndreiMihai482):

Mulțumesc pentru sfat❤