| mODIN a întrebat:

Am aruncat un ochii peste clasamentul general si am descoperit o anomalie de care sunt foarte curios.
***
Locul 37: GabiDumitrescu - 1937 raspunsuri inteligente
Locul 38: sltlp - 143 raspunsuri inteligente
Locul 39: TOT - 2442 raspunsuri inteligente
***
Eu nu l-am prins pe "sltlp" si vad ca nu a mai intrat de 4 ani. Cam cum aratau raspunsurile acestuia si de ce are atat de putine considerate folositoare sau inteligente de ceilati? Era un troll? M-am uitat putin la el pe profil si vad ca avea treaba predominant in zona de Tehnologie, unde nu prea ma pricep ca sa-mi pot da seama.

1 răspuns:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Votarea raspunsurilor, din cat stiu, are prea mica legatura cu punctajul. Ala se face din raspunsuri si funditele primite.
Daca sltlp ar fi fost un troll nu ar fi raspuns pe tehnologie. Nici eu nu il stiu.