| Emeraude a întrebat:

Am auzit ca astazi s-au facut ore in loc de festivitati de deschidere a anului scolar. Voi ati facut? Daca da, ce ore?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dirigentie 10 minute

| shtephie a răspuns:

Eu am primit manualele si am facut dirigentiehappy

| Siracuzia a răspuns:

Te contrazic intru totul, nimeni nu a facut ore azi, e prima zi de scoala.

| iuandfto a răspuns:

La mine la scoala s-a facut deschiderea la 9 si unii copii au venit si atunci dar doar sa-si vada colegi. Apoi la 12 ne-am dus la scoala si am avut urmatorul orar :
Matematica
Fizica
Geografie
Romana
Tehnologica

In loc de mate am facut dirigentie dar imi doream fosrte mult sa fac mate pentru ca doamna nostra de mate a ajuns anul acesta directoare. Dupa am cunoscut-o pe doamna de fizica (sunt a VI a si e prima ora de fizica) si ne-a dat niste reguli. Dupa am facut iar dirigentie pentru ca diriginta e de geografie. Ea ne-a spus ca doamna de romana are probleme si o saptamana (sau chiar mai mult) nu o sa mai vina la scoala. Atunci aproape toti copii au plecat si am mai ramas doar vreo 10 copii (din 32) si a venit inlocuitoarea doamnei de romana. Am discutat cu dansa si cam atat. Dupa din 10 copii am ramas 4 si a venit profa' de tehnologica dar noi am vorbit intre noi. Deci asa a fost prima zi de scoala.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu n-am facut ore. Am facut careul la 9, apoi am mers in clasa cu diriginta, am facut putin dirigentie si apoi ne-a lasat acasa big grin.

Tu ai facut ore?

| Blackwoman27 a răspuns:

Nu am facut ore
Am discutat cu doamna diriginta si s-a facut careubig grin

| FreakyFred a răspuns:

Am facut ''ora de socializare" happy
Acum vrb serios, NU nici gand. Era prea ciudat!

| Myuu a răspuns:

Nu am facut ore am primit manualele si ne-am decis in privinta cravatei(esarfa).

| unknownn a răspuns:

O mers sa aduca manualele diriga o stat vreo jumate de ora o venit fara ele, dupa aia o mai mers odata o stat vreo ora si gata.