| dan_2834 a întrebat:

Am auzit ca uleiul de ricin este bun pentru cresterea parului.Este adevarat? Daca da, cum poate fi folosit?

1 răspuns:
| MissL a răspuns:

Da e adevarat. Si eu folosesc. De fapt iti face parul mai frumos si sanatos ceea ce il face sa creasca nu face minuni dar e f bun, vezi rezultate reale dupa 3 luni,cu un par muult mai rezistent,si lucios.
Cum il folosesti? pai, il aplici pe o bucata de vata(burete, tampon, etc.) cu care aplici la radacina firului de par, ramai cu solutia aproximativ o ora dupa care iti speli parul ca de obicei. Poti cere detalii la farmacie cand il cumperi happy!