| Tuca a întrebat:

Am auzit o chestie despre vise
daca mananci ciocolata inainte de culcare visezi frumos
e adevarat?
ziceti voi daca stiti ceva

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Da e adevarat dar mai e adevarat si ca nu poti sa mai dormi.
Sub constientul tau creaza visele iar daca tu te afli intr-o stare buna vei visa ceva ori banal ori frumos daca esti stresat de ceva ai o problema vei visa urat ori nu vei visa nimic.
Hai da-mi funda ca raspunsei cel mai bine

5 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Eu daca manac ciocolata inainte de culcare ma zvarcolesc in pat toata noaptea si adorm abia spre dimineata. nu cred ca visele au vreo legatura cu ciocolata. yummy mi-ai facut pofta... happy

| CrazyLife a răspuns:

Eu stiu ca visezi urat dar ori cum este doar o superstitie

Răspuns utilizator avertizat
| AnnY98 a răspuns:

Pai nu e chiar adevarat! nu intodeauna merge!

Incearca sa te gandesti inainte sa adormi la ce vrei sa visezi si vei visahappytongue

Mie imi merge! Bafta... fundita?

| Pufuleteeeee a răspuns:

Hey ...pai asta mai mult este o superstitie asu asa, faza e ca la unele ersoane functioneaza si la altele nu, acum depinde si de gandirea persoanei sau asa, uite un exemplu mai jos Anny98 care zice ca la ea functioneaza, poate la tine nu sau poate da, fiecare cu caracterul lui!:* de altfel mai exista multe superstiti pe care cred ca le cunosti dejalaughing cum ca daca vezi o pisica neagra o sa ai ghinion sau daca e 13 o sa ai zi cu ghinion totul depinde sa ai o gandire pozitiva sau negativa dupa plac si depinde si de caracter ei acum vreau su eu o fundapuppy dog eyes?