| anonim_4396 a întrebat:

Am avut acelasi cont, aceeasi adresa de email, aceeasi parola, cont pe care l-am sters dar l-am deschis exact pe aceleasi coordonate si surpriza este ca nu-mi merge mesageria cu toate ca la vechiul cont mergea fara probleme.Imi spune mereu sa-mi confirm adresa de email.Cum e posibil asa ceva tinind cont ca n-am schimbat nimic? Ce se intimpla?

1 răspuns:
| Andradaaaaa a răspuns:

Mai exact la ce? la facebook la metin la hi5 sau la ce? ca nici macar nu neai zis la ce!