| ovidiu33b a întrebat:

Am avut o catelusa f draguta si de 11 zile a fugit de acasa ca o tot legam, ei ii placea sa fie libera pe drumuri la tara, intr-o seara s-a dezlegat si a fugit prin livada peste dealuri, credeti ca e posibil sa o fi bagat cineva in streang lat ca sa o prinda sau sa o bage cu forta in masina sa o duca departe?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu neapărat. Dar nevoia ei de libertate și de explorare s-ar putea să o fi dus prea departe de locuința ta. În acest caz sunt șanse mici să regăsească drumul înapoi.