| Nightynightamy a întrebat:

Am avut un vis foarte ciudat azi noapte. Eu l-am visat pe iubitul mamei mele. El intrase peste mine în baie și se uita într-un fel ciudat la mine și mai ales ma atingea... Eu mereu observam ca se comporta cam ciudat în sensul ca mi-a zis niste chestii ciudate acum vreo 2 luni. Va rog ajutați-mă ca nu știu ce sa fac. În plus acum ceva timp am avut presimțirea ca
se va întâmpla ceva cu mașina și chiar s-a întâmplat... Dau funda.

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca te simti amenintata in vreun fel, trebuie sa-i spui mamei tale...si sperand ca ea e o femeie responsabila pentru care pe primul plan este siguranta copilului ei (si nu un handralau care o scarpina intre picioare), va lua masurile care se impun. Daca simti ca amenintarea e reala iar ea refuza sa ia masuri, eu cred ca ar trebui sa te adresezi autoritatilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E clar că individul îți produce niste nesiguranțe. De aia și subconștientul tău visează asta. Poate ar trebui sa vb cu mama ta.