| lianaverrt a întrebat:

Am avut un vis urat.Mama era divortata de tata si parca noul iubit al mamei era slab si arata ca un iepure la dinti si l-am vazut pe tata pe geam intr-o masina si am intrebat-o pe mama daca e el si a spusca da apoi i-am zis sa se impace din nou cu el dar ea a spus nu si eu i-am spus ca daca nu se va impaca m-a voi omorî ..Era trist pentru ca eu plangeam in vis de numa.De ce m-i se intampla sa visez urat des?
P.s:Scuzati categoria dar aici se raspunde des.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru ca măninci seara inainte de culcare, de aceea apar cosmarurile, be un ceai de tei si gindeste te la ceva frumos inainte de a te suii in pătuț, citi ani ai? Liana te numesti?