| TheDifference a întrebat:

Am chef de barfalaughing care aduce un >subiect?:

24 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Yo da nu barfa in public ci pe mess daca vrei

| TheDifference explică (pentru eurynomus):

Lasa k merge si in pubilclaughing

| eurynomus a răspuns (pentru TheDifference):

Sa spalam boarfele in public si sa barfim cu foc?! Am si eu demnitatea mea big grin

| Mirela77 a răspuns (pentru eurynomus):

Dar ce e secret de stat.

| TheDifference explică (pentru eurynomus):

Daca vrei sa barfesti nu te opreste nimenilaughing

| eurynomus a răspuns (pentru Mirela77):

Pey barfa e ceva intim care se face intre 4 ochi sau 2 ecrene. NU?!

| eurynomus a răspuns (pentru TheDifference):

Da da nu in public. e peste demnitatea mea

| TheDifference explică (pentru eurynomus):

Nu aveam nevoie de definitii din DEX laughing

| eurynomus a răspuns (pentru TheDifference):

Era din capsorul meu nu din DEX, in DEX se uita doar DEXter laughing

| Denis777 a răspuns:

Daca acum faci la fel ca mine si salivezi pe tastatura sa stii ca se arde.Da-mi si mie un mesaj cu id tau daca nu ai cu cine vorbii

| TheDifference explică (pentru Denis777):

Serios?laughingrolling on the floor,cumpar alta lasa laughing deci mor de plictiseala zilele astea, o sa iti dau acum

| Mirela77 a răspuns:

Base?:-D

| TheDifference explică (pentru Mirela77):

Nu prea le am cu politica laughing

| Mirela77 a răspuns (pentru TheDifference):

Nici eu! Glumeam.Ma intrebam ce persoana oarecum normala ar discuta politica intr-o zi de vara, zi de plaja si admirat fete sau baieti in functie de preferinte.:-D

| TheDifference explică (pentru Mirela77):

Si preferintele tale ar fi?smug avand in vedere ca esti fatasmug rolling on the floor

| Mirela77 a răspuns (pentru TheDifference):

Preferinta mea e deja istorie! Tinand cont sunt aproape maritata a doua oara.Nu sunt in tara si aici nu e picior de roman sa ies si eu la o barfa, ca ma plictisesc ingrozitor.

| TheDifference explică (pentru Mirela77):

Aaaa pai zi asa...pe unde esti?

| Mirela77 a răspuns (pentru TheDifference):

Peru america de sud:-D

| TheDifference explică (pentru Mirela77):

:O:O departe laughing si cu ce te ocupi pe acolo? e frumos?

| Mirela77 a răspuns (pentru TheDifference):

Pentru moment nu ma ocup cu nimic sunt intrata cu viza de turist pentru 4 luni.In lima este destul de urat dar plaja de aici e superba. Oficia e iarna dar sunt cam 20° iar cand este soare poti face plaja.

| TheDifference explică (pentru Mirela77):

Cat e ceasul acolo?

| Mirela77 a răspuns:

Va las sa impartiti problema, eu una ies sa iau pranzul...

| TheDifference explică (pentru Mirela77):

Pranz thinking abia atat pe acololaughing aici e deja searalaughing

| Mirela77 a răspuns:

Doamne ce va apucat? Va mananca pielea.Stiu ca e seara in Romania dar la mine este 13:30