| mikey a întrebat:

Am citit pe un site ceva despre Messi si Ronaldo si spunea ca sunt rivalithinking
Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Sunt rivali in primul rand pentru ca joaca in campionatul spaniei la echipe diferite, unul la Barcelona altul la Real Madrid, sunt adevarati playmakeri pentru echipele lor si cred ca sunt rivali si pe teren si in afara lui contracte de sponsorizare cu anumite firme celebre, bani, glorie si faima etc.

2 răspunsuri:
| matadoru a răspuns:

Nu e neaparat o rivalitate intre ei. O rivalitate poate fi intre doua echipe de obicei. Ei sunt 2 super jucatori si lumea spune ca sunt rivali pentru ca amandoi se lupta pentru un tel.bALONUL de aUR!

| niko a răspuns:

Daca tu ai citit ca sunt rivali poate asa estethinking
Nu le am cu fotbalu' :*
P'pa