| deeitza a întrebat:

Am cont nou pe lady popular si nu stiu cum se fac banii normali pls ajutor urgent!

Răspuns Câştigător
| Denisse14 a răspuns:

Buna! Pai poti sa-ti iei iubit si el iti da 50 $ si 50 de puncte pe zi, poti sa-ti iei o slujba (daca nu stii cum iti spu eu : te duci in oras si dai pe biroul locuri de munca si apoi dai pe cursuri vezi acolo in stanga si apoi o sa-ti apara mai multe vei vedea bucatar si acolo o sati trebuiasca niv 0 si 60 IQ o sa dureze o zi si trebuie sa platesti 250 $ si daca lucrezi 8 ore iti da 50 $ si dupa ce ai facut cursul te duci din nou in oras si dai pe locul meu de munca si dai pe incepe sa lucrezi), joci mini-jocuri (in unele castigi si puncte si bani si IQ) si poti sa mai faci si daca ai fericirea, igiena, energia, sanatatea 100% si nu trebuie sa-ti fie foame si sete (doar ca nu stiu cat iti da la astea) sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| Roxidd19 a răspuns:

Pai... poti face bani: jucandu-te pe mini jocuri, luandu-ti un iubit, facand cursuri si apoi mergand la servici...
Sper ca te-am ajutat si eu am cont pe lady popular
Fundita?