| Mario1994 a întrebat:

Am cumpărat azi un lot pentru casă, cam cât ar costa un proiect pentru o casa? Cică trebuie să fac proiect la primăria doar! Stau la tara.

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Daca pamantul pe care intentionezi sa iti construiesti casa nu este pe numele tau, primul pas este sa il treci. pe urma poti face planul de casa, costa undeva la 3000 de lei

| UnderPressure a răspuns:

Până acum ai umplut TPU cu panică, și azi, sâmbătă, ai găsit un vânzător, un notar, și ți-ai cumpărat lot?
Ce neam de troll nenorocit ești? Din care trib?

| Mario1994 explică (pentru UnderPressure):

Care e problema ta? Cine te-a pus sa comentezi? Ești prost.