| Awesome86 a întrebat:

Am cunoscut o fata la un party am vorbit cu ea pe messenger si am facut rost de numar de telefon, da o fost vacanta si nu prea ne-am mai intalnit pe mess. Ce ar trebui sa fac? PS:Amandoi suntem timizi!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat timp a trecut de cand nu ai mai vb cu ea

1. daca sa zicem a trecut 1-2 saptamani poti sa ii trimiti niste poze cool de pe acest site http://www.imagehousing.com poti alege orice dela kiss you, miss you sau welcome etc... alegi de acolo ok.asta e primus sfat.

2. daca a trecut mai mult de 1 luna intra pa mess spune-i ceva de genu buna sau salut cum a fost in vacanta etc... dar alge niste emoticonuri dragute sau daca ai si tu si ea hi5 poti sa ii trimiti niste cadouri sau five etc

crede-ma am experienta