| anonim_4396 a întrebat:

Am de gand sa urmez Dreptul, insa nu m-am hotarat daca sa fie la Universitatea din Bucuresti sau la Babes Bolyai in Cluj. Daca exista persoane care au terminat Dreptul la una dintre cele doua, as vrea sa imi spuna cateva cuvinte despre facultati (lucruri generale: atmosfera, profesori, seriozitatea cursurilor si a examenelor etc.). Mentionez ca vreau sa ma pregatesc temeinic in timpul facultatii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Nu are relevanta la care dintre universitati studiezi. Important este cum o faci. Daca vrei sa te instruiesti cu adevarat o poti face si la Cluj si la Bucuresti.
Bafta!