| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat de curand sims 2 pets si dupa ce se instaleaza imi apare o mica fereastra in care imi scrie:"This product will now ensure that your existing installation is up to date". Eu in calculator am doar sims 2 deoarece daca nu il am pe sims 2 nu imi merg celelalte sims`uri 2(ex:bon voyage, seasons, pets.etc)Ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

Aoleo, engleza astaaa... dacă ai fi ştiut engleză, ai fi ştiut ce înseamnă mesajul şi ai fi ştiut şi ce ai fi avut de făcut (de fapt nu aveai de făcut nimic, mesajul ăla doar te anunţa ceva, dar mă rog).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar nu merge sa ma joc phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am probleme cu engleza stai linistita doar ca nu imi merge jocul chiar daca mesajul ala ma anunta in legatura cu cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e si la mine doar ca.imi cere nu stiu ce update si da o eroare.ca nu poate updata.si deruleaza inapoi instalarea.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca e stricat updatele mie imi da asta la pets si doar prima oara cand mi-am instalat petsu mergea acum nu.cred ca simsu e facut sa se instaleze doar o singura data.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate la mine e la fel