| Robert_2134 a întrebat:

Am descarcat si eu The lord of the rings conquest ...de tip razor 1911 si nu stiu sal instalez
am nevoie de sfaturi

2 răspunsuri:
| florinflorin14 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=d6dcSA73urg&feature=channel
de aici il downloadezi si instalare e usoara videoul e facut de mine si in descriere ai linkul
funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi bine sa il instalezi prin ALCOHOL120.mai intai trebuie sa intri pe folderul in care ai descarcat jocul. dai clic dreapta pe joc.si ii dai OPEN WITH(deschide prin)si dai brower alegi ALCOHOL120 care trebuie sa fie instalat. il selectezi si ii dai OPEN ti se va deschide o chestie la care tu trebuie sai dai OK dar ai grija ca va fi un TERIAL VERSION asa ca iti va expira dar jocul iti va merge in continuare.iei lucrul ala caruia i-ai dat OPEN WITH si il muti pe ALCOHOL120. dai clik pe chestia aia (bine inteles cand e pe ALCOHOL120) si ti se va deschide un folder de acolo trebuie sa il instalezi(iti vei da tu seama cum pe la AUTORUN sau gasesti tu). eu ti-am zis da te rog zi si mie de unde pot sa il descarc.bafta la joc.