| AdiFCSB a întrebat:

Am descarcat windows 8 de vreo 5gb si ceva. L-am bagat pe stick.Cand dau instal imi zice "windows could not collect information for [OSImage] since the specified image file [install.win] does not exist"..si trebuie sa mearga, si l-a bagat si un prieten si lui i'a mers straight face! Dau funda care imi spune ce are.

2 răspunsuri:
| Mercorea_Petrica_1995 a răspuns:

Trebuie sa-l faci boot image de preferat cu nero 7(burning ROM)

| AdiFCSB explică (pentru Mercorea_Petrica_1995):

E facut bootabil pe stick, da nu inteleg de ce mie imi da eroarea asta.Ca l-a instalat si un prieten tot acelasi windows de pe acelasi stick si lui i-a mers!