| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut 1 an de fac la Unibuc Limbi Străine și din cauză că am foarte multe restanțe îmi este frică să nu trec anul. Am ajuns la concluzia că facultatea asta nu este de mine și aș vrea să mă înscriu la SNSPA Comunicare și Relații Publice. Este cineva acolo? M-ar interesa cât este taxa de școlarizare și dacă se merită sa mă duc acolo. M-am uitat pe site dar nu îmi este prea clar și aș prefera detalii de la persoanele care fac facultatea asta.

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Eu inteleg - nu prea iti place tie cartea De ce mai incerci daca nu vrei Vrei sa ai de unde sa pleci pentru ca nu stii de ce te-ai dus Gandeste-te si tu putin la ce ai scris