| jaquelineee a întrebat:

Am facut dragoste, mi-a venit de atunci menstruatia de 3 ori regulat, este vreo posibilitate sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Nu, in nici un caz; decat daca ai sarcina peste ciclu; dar ca sa te linistesti fa-ti un test de sarcinawinking

| hippiemuslim a răspuns:

Doctorul iti spoate spune mai multe. Totusi, fecioara maria nici nu a trebuit sa faca sex si s-a ales cu isus. Mare grija...

Răspuns utilizator avertizat
| emasweetgirl a răspuns:

I-ati un test de sarcina.

| piticot_2039 a răspuns:

Stiu multe fete carora le-a venit menstruatia pana in a 4luna de sarcina cel mult a 6luna.deci o vizita la doctorul ginecolog nu ti-ar strica