| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex neprotejat pe data de 11, el zice ca nu a ejaculat, pe 23 mi-a venit ciclul a tinut 3 zile, pot sa raman insarcinata chiar daca am avut ciclul? dupa 11 nu am mai avut relatii, insa dupa ciclul am greturi, si pofte, oboseala... rog sa imi raspunde-ti, mi-e frica sa fac testul. Maria

1 răspuns:
| dedesh a răspuns:

Da, sunt cazuri in care poti ramane insarcinata chiar daca ti-a venit menstruatia. cel mai bine ar fi sa iti faci un test sau sa consulti un doctor. e posibil ca ciclul tau sa fi tinut 3zile din alte motive.nu te panica, dar fa testul cat mai repede sau mergi la consult