| dydyyyy a întrebat:

Am fost cu un baiat 2 ani.acum 2 luni el a vrut o pauza dar in tot timpu cand nu am mai fost impreuna ma suna mereu ne mai vedeam, iar atunci cand ne vedeam se purta cu mine ca si cum am fi fost impreuna. oare ce vrea baiatul asta de la mine? va rog sa imi raspundeti

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca a fost cu tine 2 ani eu cred ca t eiubesti, ori e vorba de obisnuinta, poate s-a obisnuit in tot acest timp cu tine si ii e greu sa renunte de tot la tine, in plus a-ti luat o pauza, nu v-ati despartit definitiv; 2 ani e o perioada destul de lunga de timp, perioada in care ma gandesc ca aveti multe intamplari impreuna, multe amintiri si lucruri care va leaga, poate veti fi iar ca inainte...
Vb.cu el sa iti spuna el ce are de gand sa faca, ori sa fiti iar ca inainte ori sa va despartiti.Totusi nu il lasa asa sa faca ce vrea, ca el poate vrea sa fie cu tine dar sa fi si putin mai liber, discuta cu el.

| petria a răspuns:

Dupa mine acel baiat ori te iubeste foarte mult si nu poate sta fara tine cu toate ca ar vrea sa luati o pauza ori s-a obisnuit cu tine si nu poate sa te lase, esti pentru el o parte din el de care nu se poate desparti.sau poate, nu mi-o lua in nume de rau, nu te lasa de gura lumi, in sensul sa nu fie criticat de alti si condamnat. dar daca vrei sa fii cat mai sigura discuta cu el si intreaba-l ce vrea de fapt de la tine, daca e un baiat cinstit iti va spune exact ce vrea si ce se asteapta de la tine.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In doi ani de zile cu siguranta ca s-a atasat de tine si asa se explica felul in care se poarta cu tine.
Te vrea pe tine!

| dydyyyy explică:

Credeti-ma ca am incercat sa vb si el zice ca nu e nimin de facut...cred ca ii place situatia asta...eu i-am zis ca o sa ma piarda si el nu ma crede in stare sa fac asa ceva. el nici nu vrea sa ne impacam dar nici sa ma lase adica nu ar acceta sa stau cu altu sau mai mult sa am o relatie sexuala cu acel baiat.nu stiu ce sa-i mai spun si cum sa mai procedezsad