| Madalina1901 a întrebat:

Am fost saptamana trecuta in vizita la tatal meu la spital si acolo am vazut un baiat care m-a facut sa ma indragostesc la prima vedere. Lucreaza in spital, dar nu stiu nimic despre el, nici numele macar. Cert este ca de atunci ma gandesc numai la el. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| popmirgea1999 a răspuns:

Bea un pahar de vodka(pana ametesti putin) si mai fai o vizita la tatal tau si cu aceasta ocazie ii spui si baiatului ce simti pentru el. eu asa am facut cu o fata si a mers :X:X:X: funda?big grin

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Nu asculta de maiconteiubeste, bea o palinca sau un gin' ars.